نماد نهنگ در دفینه یابی

نماد نهنگ در دفینه یابی

یکی دیگر از نادترین نمونه ها یا آثار دفینه مربوط به نماد نهنگ میباشد این نماد بسیار کمیاب میباشد که بسیار کم برای دفیه های بسیار به خصوصی استفاده می شده  که مخصوص افراد روستایی ثروتمند بوده تفسیر این نماد بسیار سخت است و فقط یک کارشناس مجرب میتواند این نماد را تفسیر کند در ادامه 2 تفسیر از ده ها تفاسیر این نماد را آورده ایم با ما همراه باشید.

نماد نهنگ در دفینه یابی
نماد نهنگ در دفینه یابی

 

 تفسیر نماد نهنگ در گنج یابی

در تفسیر اولی که میخواهیم برای شما شرح دهیم  به دین صورت است که اگر خود نهنگ تنها باشد نشانه یک دفینه بسیار بزرگ است اگر دم نهنگ چرخشی بود  در جهت چرخش دم حرکت کرده  که باید در نزدک به نماد محل هایی ساروجی دیده شود  اما توجه داشته باشید که در کنار نهنگ اگر نماد دیگری وجود داشته باشد. اما اگر کنار نماد نهنگ نماد دیگری وجود داشت محل اطراف را باید به دقت مورد بررسی قرار دهید تا متوجه دیواره ساروجی و پلمپ  ساروجی شوید. اما اگر با این روش موفق نشدید باید از یک کارشناس اینترنتی کمک بگیرید.

رمز گشایی نماد  نهنگ در دفینه یابی 

در تفسیر دیگری از این نماد شما باید به دنبال یکی نماد دیگر بگردید یرا این نماد در برخی از تفاسیر یونان باستان امده که می تواند نماد قبرستانی بزرگ باشد که در آن جای بسیار عظیمی وجود دارد اما توجه داشته باشید این قبرستان ممکن است دارای طلسم ها و تله هایی باشد که می تواند شما دوستان عزیز و گرامی را در کسری از ثانیه به کام مرگ بکشاند توجه داشته باشید اگر به تعداد زیادی هم برخورد کردید فقط یک قبر می باشد پس از یک دستگاه حفره یاب حرفه ای استفاده کنید و قبرها را مورد بررسی قرار دهیم و این امر باعث افزایش سرعت شما در کاوش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید