نماد الاغ در دفینه یابی

نماد الاغ در دفینه یابی

با سلام خدمت همراهان همیشگی نشانه امروز قصد داریم به شما یکی دیگر از نمادهای دنیای گنج های باستانی را معرفی کنید می باشد این نماد یکی از قدیمی‌ترین نهادهای یافت شده در ایران می باشد که امروزه تعداد معدودی از این باقی مانده است که هنوز شناسایی نشده است این ما دارای یک سینی بسیار عظیم از جواهرات طلا می باشد که در آن زمان مخصوص فردی که اینها را با غلام جابجا می کرده است بوده است. کارشناسان ما در دو تفسیر برای شام معنی نمودند در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با معنی مفهوم این نماد آشنا کنیم.

نماد الاغ در دفینه یابی
نماد الاغ در دفینه یابی

تفسیر نماد الاغ در دفینه یابی

در تصویر اولین نماز شما باید به جهت نگاه الاغ دقت کنید در سمت نگاه الاغ چهار قدم به جلو در طول اگر به مورد مشکوکی برخوردید باید با دقت بررسی کنید اما اگر چیزی در طول مسیر مشاهده نمودید طول مسیر را با یک دستگاه حرفه‌ای مورد بررسی قرار دهید توجه داشته باشید که دفینه در  عمق زیادی قرار دارد و برای پیدا کردن دفینه یک دستگاه خوب استفاده نمود.

 

رمزگشایی نماد الاغ در دفینه یابی

در تفسیر دومین نماد شما باید به شکل خودنما دقت کنید اگر شکل نماد به اندازه ی واقعی بود که دفینه در زیر خود آن واقع شده است اما بسیار کوچکتر و به صورت سن گذاشته بود شما باید محیط اطراف را به دقت بررسی کنیم و دنبال آب را جان ما دومی بگردید که خبر از دفینه این نماد می‌دهد در نسخه‌های خطی قدیمی آمده است که دفینه این نماد همواره در کنار مسیر آب را یا با استفاده از نماد دوم پیدا می شده است. توجه داشته باشید که به کرات دفعات قبل عنوان می نماید که تمام این تفاسیر درون اینترنت به صورت نسبی می‌باشند برای اینکه تفسیر دقیق نماد خود را به دست آوریم باید از یک کارشناس آنلاین و حضوری بهره ببرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید